.

.

New
Плоштад Флеш Повлече Прстен Рачки, 48x38mm Нерѓосувачки Челик Морски Брод Монтажа Прстен

Плоштад Флеш Повлече Прстен Рачки, 48x38mm Нерѓосувачки Челик Морски Брод Монтажа Прстен

DEN 230.16

Количина на стоки
Достапно

【КАРАКТЕРИСТИКИ】Флеш Повлече Рачка,Квадратен облик, количка за дизајн, вдлабнати се повлече справи.Треба да се користи 4 парчиња М4 шрафови(Не се Вклучени). 【Широка Употреба】Оваа џеб вратата повлечете совршен за кревање на отворите на подот шкафче се изведат или за употреба на џеб на вратата,може да го замени вашиот стари или скршени се повлече knob.Широко се користи за мебел дома, прозорец, кабинет, плакарот на врата, салон, фиока, ковчегот, итн., и за морски пловила палубата се изведат. 【Цврсти И Издржливи】плоштадот флеш повлече прстен рачки се направени од не ' рѓосувачки челик, мазна сатен-заврши површина, висока цврстина, трајни, носат-отпор. 【Се повлече Справи со】процесот е ригорозна, мелење на секој интервал на производот е направен според стандард и професионален квалитет резултира во совршен производ за вас. 【Високи перформанси】производот користи фино брусење огледало полирање за подобри точноста, полирање степен, осветленост, рамност и така натаму.Изработени од нерѓосувачки челик 316, која е корозија-отпорни, рѓа-слободни и издржливи.Производот се користи фино брусење огледало полирање за подобри точноста, полирање степен, осветленост, рамност и така натаму.Процесот е ригорозна, мелење на секој интервал на производот е направен според стандард и професионален квалитет резултира во совршен производ за вас.Фиксна со завртки ,дршката е повеќе тесна и не е лесно да се изгубат.Долг животен век на справи,нема потреба да се грижите за честа замена.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Boat Handle
Material:
Stainless Steel 316
Size:
48 x 38mm / 1.89 x 1.5in
Screw:
4 Pcs M4 Screws(Not Included)
Package List:
1 x Handle :
Неодамнешно

Слични понуди