.

.

New
Yuecoom Прстен Светлина Комплет,Dimmable LED Прстен Пополнете Светлината Комплет со Tripod Мобилен Телефон Држачот за Фотографија и Шминка Снимање на Видео

Yuecoom Прстен Светлина Комплет,Dimmable LED Прстен Пополнете Светлината Комплет со Tripod Мобилен Телефон Држачот

DEN 835.20

Количина на стоки
Достапно

во Внатрешен Дијаметар : Прибл. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Конечно, инсталирате мобилен телефон држачот.Компактен дизајн може да се користи во секое време, насекаде.USB порта се користи за да се поврзете USB полначи за мобилни напојување, компјутер домаќините и лап-топ компјутери и други уреди. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Без разлика дали тоа е selfies, видео или интернет разговори, тие се секогаш поставен со својот суптилен светлосни ефекти.Десктоп Прстен Светилка, Со tripod и мобилен телефон носителот, тоа може да ви помогне кога е потребно дополнително осветлување.Вклучува 120pcs светилки, погоден за шминка, преземање на слики, видеа, читање книги и телевизија радиодифузија.Тоа е погодно да патуваат и лесно можат да бидат укината и ширевте.0in Опис : Нашите LED прстен светла се специјално дизајнирани за ентузијасти и професионалци.Круг Светлина, Телефон носителот може да се прошири за да се 3.Како да го Користите : Отвори на дното tripod, да се собираат и да ја ротирате прстен пополнете светлината на tripod, поврзете го USB кабелот за напојување, и имајте на ум дека колку што тоа може да биде вклучен во USB интерфејс, тоа може да биде вклучен.Тоа е широко се користат во фотографија, live broadcasting, шминка, итн.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди