.

.

New
Елени Рогови И Черепи Перење Забавува За Складирање Бин Кошници Со Лесна За Носење Рачки За Играчки, Облека Организатор

Елени Рогови И Черепи Перење Забавува За Складирање Бин Кошници Со Лесна За Носење Рачки За Играчки, Облека

DEN 609.36

Количина на стоки
Достапно

Оксфорд ткаенина.Оваа облека, кошница е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина.Облеката складирање кошница има силна рака ремени од двете страни, и таму е водоотпорен слој во внатрешноста, која е водоотпорен и мирис-доказ.На Перење Кошница со совршена големина на 16.15"(D) x 17.3"(Ж) не е премногу голема или премногу мала.Тие, исто така може да биде укината и ставете го во ранец за лесно патување кога не е во употреба.Овој пренослив складирање кошница е многу погоден за организирање канцеларии, играчки, магацини, и перење соби.Всушност, перење кошница може да биде укината за лесен транспорт, што е многу корисно за луѓето кои живеат во дом за долго време.Перење попречи е дизајниран со различни живописни модели.Тие не се лесно да избледи и се многу погодни за секојдневна употреба.Тоа ќе биде многу интимни да ги даде на семејството како Божиќ подароци.На свитлива и преносни перење забавува не заземаат простор, е водоотпорен и е светлина и лесно да се носат.Рака мие за дневна грижа.Ако наидат на проблеми по купување на овој перење забавува, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди