.

.

New
Mie Креации Farmhouse Дрво Салфетка Држачот за Маса | Античкиот Дрвени Ткиво Фармацевт Tabletop за Кујна, Бања, Ресторан, Бар, Коктел | Тешки, Селски, Исправен Хартиена Салфетк?

Mie Креации Farmhouse Дрво Салфетка Држачот за Маса | Античкиот Дрвени Ткиво Фармацевт Tabletop за Кујна, Бања,

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Денот на вљубените Подароци : исто така, Можете да подарок овој коктел салфетка носителот на вашите најблиски, на различни occassions како што Housewarming Врати Подароци, Свадба Регистар Предмети, Денот на Вљубените Подароци за неа, Денот на Мајката, Божиќ Партија, Роденден или Годишнина Прослави.Дури и ако сте во потрага за масовно купување за Resturant, Кафе, Свадба, или Хотел, оваа модерна Салфетка Носител е еден од најдобрите елементи.Убава Craftmanship : Оваа Ретро Салфетка Носител е рачно изработени од 100% Природни Еко-пријателски Манго Дрво.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди