.

.

New
Telituny Хрчак Појдовни Торба - 1Pcs 7.09x6.69x1.57 инчен Милениче Торба Милениче Превозникот Торба Canvass Отворено Преносни Хрчак Превозникот Појдовни Торба за Мали Миленичиња C

Telituny Хрчак Појдовни Торба - 1Pcs 7.09x6.69x1.57 инчен Милениче Торба Милениче Превозникот Торба Canvass

DEN 962.40

Количина на стоки
Достапно

Направен од висок квалитет на canvass материјали, цврсти и трајни, не е лесно да се bitten оштетени од страна на домашни миленици.Четири годишни времиња воопшто, зима може да се стави мат, лето може да се стави некои ладење реквизити.Надвор е дизајниран со мали џеб, погодно да се стави мали закуски и играчки за миленичиња да се игра.Парична казна изработка, погоден за хрчаци, chinchillas и други мали домашни миленици.Тоа е погодно да се земе вашето домашно милениче надвор да вентилација и се игра на отворено.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот на : Пет Појдовни Торба Материјал : canvass+ Кадифен Факултативна Боја : Кул Црн, Природни Зелени Количина : 1 PCS Погоден за домашни Миленичиња : Хрчаци, Chinchillas и Други Мали домашни Миленици Тежина : Околу. 105g Големина : Прибл. 18x17x4cm/7.09x6.69x1.57inch Пакет Листа : 1 x Хрчак Појдовни Торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди