.

.

New
Перат Памук Памук, Лен Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6,Африкански Црн Жените Геометриски Боја на Косата Не се Лизга Топлина Отпорни на Кујнската Маса Душеци Farmhouse

Перат Памук Памук, Лен Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6,Африкански Црн Жените Геометриски Боја на Косата

DEN 1550.40

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Мие Табела мат направени на луксузни винил ткаени памук, лен материјал,еднократно,еко-пријателски,не овенат & долготрајни.Добра Заштита : Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки,Отпорни на Топлина,Отпорни на Дамки,Не се Лизга.Пакет се Вклучени : Сет од 6 1 placemat мерење 19" x 13",совршен за трпезариска маса,кујна маса,семејството секојдневна употреба,farmhouse tabe,дрвена маса,хотел,канцеларија,пикник.Светли и Живописни Шема : Модерна исклучителна placemats се многу погодни за украсување со tablecloth,табела тркач за секој важен настан,како што се семејството собирање,Божиќ,венчавка,Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките,housewarming.Лесно Чистење : Миење со мек сунѓер или мокра крпа и сапуница вода, сува рамни или се исуши.Перат Маса Душеци направени на луксузни винил ткаени памук, лен ткаенини, прецизно сечење, без груби рабови,Не се лизга,Трајни & Обновливи Placemats сетови 4,погоден за 2-4 лица кујнската маса,трпезариска маса,правоаголна маса, плоштад маса, кафе на маса, чај маса, farmhouse дрвена маса Placemats сетови 6,погоден за 4-6 луѓе кујнската маса,трпезариска маса,тркалезна маса,правоаголна маса,канцеларијата на маса и сл.Трпезариска маса placemats се совршена декорација за семејни дружења, Божиќ,Денот на Вљубените,ноќта на Вештерките,Housewarming,Бебе Туш,Роденден,денот на Благодарноста и одмор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди