.

.

New
wangyy Јазик Автомобил Bluetooth Слободни раце Безжична Звучникот Мулти-Точка Слободни Раце Звучник

wangyy Јазик Автомобил Bluetooth Слободни раце Безжична Звучникот Мулти-Точка Слободни Раце Звучник

DEN 1779.84

Количина на стоки
Достапно

Updated Bluetooth V5.0+EDR, Силна и Стабилна конекција за сигурен рацете слободни јавувате.Авто Моќ/Исклучување.Одговор/Крај/Одбиј повик со Едно-Копче операција.Поддршка за стриминг на музика/од GPS апликации.Вграден DSP бучава сузбивање и ехо откажување на функцијата.Опремени со Hi-Fi 2 W говорник, повеќе повисок квалитет на звукот.Пакет содржи : 1 x Bluetooth 5.0 сет за во Автомобил 1 x Микро USB полнење cable1 x Стакло Clip1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди