.

.

New
Воздухот се Пропустливи Phone Држач за Автомобил, Возило Мобилен Телефон Планината Лулка со Клип за iPhone 11 12 13 Про Max Samsung Галакси S20 FE A51 A32 A12 A11 A21 Google Пиксели 6 6 Про Мото G

Воздухот се Пропустливи Phone Држач за Автомобил, Возило Мобилен Телефон Планината Лулка со Клип за iPhone 11

DEN 2222.40

Количина на стоки
Достапно

✿【Висок Квалитет на Материјалите】Ова се пропустливи телефон монтажа за автомобил е направен од издржлива пластика, не го блокира пропустливи струење на сите, Едноставно за да го ставите телефонот во и надвор. ✿【Едноставни за инсталација】Лесно да се инсталира на телефонот монтажа за автомобил на хоризонтална воздухот се пропустливи, едноставно притиснете го копчето за назад. ✿【Не ќе Падне】Држи телефонот мирно, дури и кога оди преку пречки.Одличен дизајн, кој се провлекува низ задната страна на пропустливи сечилото така што НЕ постои НАЧИН тоа може да падне на цртичка. ✿【Ве молиме да Забележите】 ве Молиме проверете ја вашата воздухот се пропустливи форма, бидејќи оваа монтажа не може да се користи за вертикална и кружни воздухот се пропустливи, се користи само за хоризонтална воздухот се пропустливи ножот.НЕ одговара за паметен телефон со поп sock или прстен застане. ✿【Компатибилен Телефон Модели】широк спектар на уредот големина : 2.5-3.5 инчен Најмногу одговара дебелина : 0.5 инчи.Одговара 4.7-6.8 инчен гол телефонот или со тенок заштитен случај, како на i Phone 11 12 13 Про Max Samsung Галакси S20 FE A51 A32 A12 A11 A21 Google Пиксели 6 6 Про Мото G Моќ G Перо G Игра E итн.Одговара 4.7-6.8 инчен гол телефонот или со тенок заштитен случај, како на i Phone 13 Про Max, 12 Про Max, 11 Про Max, 11, XS Max, XR, Плус 8, 7 Плус, 6s Плус, 6 Плус итн.Samsung Галакси A22, S20 FE, A72, A52, A32, A02, S21+, S21 Ултра, A12, A42, S20, A21s, A21, A31, A11, A01, A71, A51, Note10+, A10s, A10e, S10, S10e, S10+, S9+, Забелешка 9 итн.Motorola Мото G20, E7i Моќ, G50, G10 Моќ, E7 Моќ, G30, G10, E6i, Мото G Моќ, E7 Плус, Еден Фузија, G9 Игра, E, G Брзо, G Pro, G8 Моќ, Г-7 Плус, Г-7 Моќ итн.BLU G90 Про, G90, G9 Про, G91, G91 Про, G71, G50 Мега, J6, J2, Приказ 2, Vivo X6, Однапред L5, итн.Google Пиксели 6, 6 Про, 5a 5 G, 4а-5 G, 4 XL, 3а XL, 3 XL, 3а и сл.TCL 20, Про 20 5 G, Плус 10, 10 5 G, 10 SE, 10 Pro, 10 L итн.One Plus Nord N200 5 G, 9 R 5 G, 9 Pro, 9, Nord N100, Nord N10 5 G, 8, 8 T итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди