.

.

New
Spoontiques Божиќ Одмор Scrunchies

Spoontiques Божиќ Одмор Scrunchies

DEN 190.08

Количина на стоки
Достапно

РАЗНОВИДНОСТ НА ЗАБАВА ДИЗАЈНИ - Spoontiques коса scrunchies се достапни во широк спектар на отпечатоци и дизајни.Од шарени отпечатоци да се вашите омилени ликови, овие коса врски ќе одат со сите видови на изглед!.СЕКОЈДНЕВНО КОСА ДОДАТОЦИ - без разлика Дали сте пешачење или возење велосипед или едноставно работи errands, овој сет на scrunchies од Spoontiques ќе помогне во одржување на вашата коса во место додека да одите за вашите активности! Scrunchies дојде во пакети од три со координирање на бои и теми.МАТЕРИЈАЛ - Spoontiques свиленкаста коса scrunchies се изработени од 100% elasticized памук.Задржи околу вашиот зглоб за брз пристап, магацинот на врски на вашиот автомобил gearshift, и секогаш ќе имаат косата им се подготвени да одат!.РАЗНОВРСНА - Дали сте лулка на неуредна пунџа, а елегантни конска опашка или елегантна chignon, вашата коса scrunchy е таму за да ги задоволат вашите потреби.Идеален за водење на errands или насловот на салата.Чувајте ги вашите претрупан брави надвор вашето лице со забава, енергична на коса и вратоврска.ГРИЖА - Вашиот Spoontiques scrunchies се лесно да се грижи за.Едноставно машина за миење и постави рамно да се исуши!По што ќе бидете во можност да rock and roll во стил!.Spoontiques Божиќ Одмор Scrunchies - Пакет на Свиленкаста Коса Врски - Празник Божиќ Подарок.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди