.

.

New
Креативни Виножито Бебе Игра Мат Кат Индексирање Килим Деца Playmat Подлога Теписи Фестивал Божиќ

Креативни Виножито Бебе Игра Мат Кат Индексирање Килим Деца Playmat Подлога Теписи Фестивал Божиќ

DEN 1684.80

Количина на стоки
Достапно

Високо квалитетен материјал направи ова дете активност мат/килим поголема удобност на вашите деца.Не ќе му наштети на бебето кожата, е еколошки и удобно.Што им се овозможи на децата да добијат доволно забава простор, чувствуваат мека и удобна.Тоа е погодно за вашето бебе да научи да ползи и да игра на подот.Избегнете вашето бебе е во директен контакт со тврд и ладно подот и да предизвика болка во коленото.Бебе се игра душеци се лесни за чистење,избришете со влажна крпа и благ сапун за да се задржи игра душеци чисти.Со креативни виножито дизајн, убава на подот во детска спална соба или да се игра соба, а килим тоа е и стилски и забавно. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Високо квалитетен материјал направи ова дете активност мат/килим поголема удобност на вашите деца.Не ќе му наштети на бебето кожата, е еколошки и удобно.Што им се овозможи на децата да добијат доволно забава простор, чувствуваат мека и удобна.Тоа е погодно за вашето бебе да научи да ползи и да игра на подот.Избегнете вашето бебе е во директен контакт со тврд и ладно подот и да предизвика болка во коленото.Бебе се игра душеци се лесни за чистење,избришете со влажна крпа и благ сапун за да се задржи игра душеци чисти.Со креативни виножито дизајн, убава на подот во детска спална соба или да се игра соба, а килим тоа е и стилски и забавно.Совршен за игра мат, килим, бебе да ползи мат, итн.Одлична декорација за секое бебе соба, спална соба, или playroom.Бебе Playmat само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Карактеристики : Материјал : Чист Памук, Големина : стан.74x100cm/29.13x39.37in Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Бебе Playmat.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди