.

.

New
Виси складирање торба со џеб за девојки Hairband екранот Плакарот ѕид Детска соба за складирање,Портокал Панда Бамбус

Виси складирање торба со џеб за девојки Hairband екранот Плакарот ѕид Детска соба за складирање,Портокал Панда

DEN 424.80

Количина на стоки
Достапно

【 Материјал Опис 】Памук и лен. 【џеб мерки】 15.7" x 14.8"(40cm x 37.5 cm). 【Производ перформанси】Оваа виси складирање торба е направен од дебела сите природни памук и лен ткаенини, што е многу цврста кога обесени на ѕидот и се одржува добра форма. 6 складирање кеси, заштеда на простор, погодно да организира разни мали предмети, како што се : мобилни телефони, клучеви, секојдневно дребулии, накит, полначи, мали тетратки, пенкала, канцелариски материјал, e-mail, копчиња, козметика, итн.Количка за дизајн, опремени со дрвени столбови и памук јаже, погодно да висат на врата, ѕид, плакар, итн., погоден за де. 【Применливи сценарија】Можете да ја обеси на бања, кујна, врата, фрижидер, плакар, и да ги чува сите далечински контроли, очила, накит, полначи, банкноти, копчиња, мали преносни компјутери, мали шиење предмети, и козметика.Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба. 【 Перење инструкции 】се препорачува да се избрише редовно со влажна крпа.Дали сте се грижиш за чување проблематична мали предмети дома?Материјал : Лесни памук и лен fabric Size : 15.7" x 14.8" (40cm x 37.5 cm)Боја : Multicolor High-квалитетни и издржливи Нашите toiletry складирање кесички се направени од 100% природни лен памук.Нашите виси складирање торба е идеално решение за чување на разни мали објекти, како што се очила, накит, полначи, e-mail, банкноти, копчиња и други мали предмети.Опремени со дрвени столбови и памук јажиња, тоа може да се задржи формата и кога висеше на ѕид, и тоа е погодно да висат на врата, ѕид, спална соба, бања, плакар, итн., погодна за декорација на разни дома стилови.Погоден за сите дома стилови, Простор за заштеда на тесен џеб торба,тоа е добра декорација за вашиот дом, со што уникатна смисла за убавина и добро расположение кога го користите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди