.

.

New
Черепот Месечината, Планетите Ѕвезда Персоналните Swaddling Ќебе со Име за Бебето Туш Деца Миленици Мека Руно Расадник Ќебиња за Новороденчињата Момчиња Девојчиња 30x40

Черепот Месечината, Планетите Ѕвезда Персоналните Swaddling Ќебе со Име за Бебето Туш Деца Миленици Мека Руно

DEN 612.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Со анти-навремено, анти-бледнее, не-вирусот,Лесни, Издржливи и Компактен карактеристики, погоден за сите сезони.Совршен Подарок : Подароци наменети за различни фестивали, како на пример, свадба, годишнина, роденден, бебе туш, церемонијата, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ,ноќта на вештерките, Денот на Вљубените и денот на Благодарноста.Машина перат во ладна, суши брзо на ја собори сува ниска температура.Извонредна мекост, реверзибилна супер меки печатени руно, од една страна, чиста бела супер топло руно на внатрешноста.Овие руно ќебиња се одлични за пикник во паркот, snuggling додека гледа ТВ, релаксирачки на троседот, постелнина,или како стилски bedspread.50x60 инчи - Погоден за каучот, daybeds, расадник, кампување, деца кревети или како расадник ќебе.Тоа Е Погоден За Вас Да Се Види Тв На Троседот, Или Се Релаксираат На Креветот.3 Големини за Да Изберете : 30x40 Инчи,50x60 Инчи,60x80 Инчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди