.

.

New
Безжична Smart Автомобил Носителот Полнач, 2022 Smart Безжична Авто-уреди со покажувач на Автомобил Телефон Носителот Полнач, 10W Брзо Полнење на Воздухот се Пропустливи А?

Безжична Smart Автомобил Носителот Полнач, 2022 Smart Безжична Авто-уреди со покажувач на Автомобил Телефон

DEN 2296.80

Количина на стоки
Достапно

【Сите телефони може да се наплаќаат】Ние поддршка безжични полнење функција на телефонот директно на телефонот се застане може да се полни, едноставен и лесен, предупредување : поддршка за безжично полнење функција на телефонот цврсто не можат да го користат магнетни главата полнење, во Спротивно, телефонот ќе биде жешко и не може да се наплаќа. 【Интелигентни сензори автоматски стегање】Овој автомобил мобилен телефон носителот само една страна ќе биде блиску до заградата, две раце на заградата автоматски ќе се отвори, или договор, интелигентни идентификација на вашиот телефон и брзо полнење, по телефонот е целосно наполнет, безжичниот автомобил полнење заградата автоматски ќе се затвори за да го заштитите вашиот телефон батеријата. 【Автоматско стегање без паѓа】Безжична автомобил полнач заградата користење на вшмукување чаша база заградата фиксиран на табла, можете исто така да го користите воздух излезот клип фиксирани во воздухот штекер, дури и на трновит пат, нема да има телефон пад и на електричната енергија, нема потреба да се грижите за нагло кочење, забрзување и испакнатините. 【Мобилен телефон хоризонтална и вертикална слободни префрлување】мобилен телефон поставени на безжични автомобил полнач заграда, поддршка 360 степени ротација, мобилен телефон хоризонтална и вертикална слободни префрлување, вшмукување чаша заграда може да се прилагоди далеку и блиску, така што ќе може да се прилагоди најдобар агол да се види на телефонот. 【Трајни】Оваа планината користи еколошки АБС материјал школка.Анти-нула & анти-лизга гумени материјал база соочи се дизајнирани за безбедна и сигурна контрола која што пријатно патување.Со вграден-во високо-квалитет бакар core независни калем, 10 W/7.5 W/5 W полнење моќ е подготвен да го полните телефонот.Се применува за сите паметни безжични полнење телефони на пазарот.Текст : 5 V/2 A, 9 V/1.67 Материјал : ABS + PC+ вакуум позлата Производ големина : 7.2x13.5x10cm Package вклучува : 1x безжична автомобил полнач mount1x Тип-C1x воздухот се пропустливи планината.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди