.

.

New
Малку, но Жестоки Ѕид Налепница Понуда | Понуда Ѕид Налепници | детските спални соби, playrooms и Расадници

Малку, но Жестоки Ѕид Налепница Понуда | Понуда Ѕид Налепници | детските спални соби, playrooms и Расадници

DEN 794.16

Количина на стоки
Достапно

Достапни во две големини : Редовни и Големи. 10 боја опции да изберете од!Изберете боја за да видите преглед.Дел од нашата понуда ѕид налепници колекција.Лесно да се примени (со трансфер филм вклучени) и чисто се отстранува од мет насликаните ѕидови.Произведена и испратени во велика БРИТАНИЈА.Овој Малку, но Жестоки ѕид налепница понуда е совршен прилог на детето во спалната соба!Овој дизајн е достапен во две големини и десет боја options - толку е супер флексибилни за да одговараат на вашиот простор.Овој ѕид налепница понуда доаѓа со свој трансфер филм, па може да се применува на букви во еден дел што го прави брзо и лесно да се примени.Stickerscape е ѕид налепници се направени во велика БРИТАНИЈА од највисок квалитет, ултра-тенки винил.Секој налепница може да биде брзо и лесно да се применат за да се ѕидови, врати, прозорци или било која друга мазна, рамна површина, со целосна примена насоките содржани.Ве молиме имајте предвид дека овој дизајн е составен од неколку одделни налепници (да даде најдобри заврши ефект врз ѕид), но комплетен дизајн е обезбеден подготвени за употреба на пренос на хартија, па таа апликација е брза и едноставна.На налепници се, исто така, лесно и чисто се отстранува од нормално насликаните ѕидови (имајте на ум дека ѕид налепници се дизајнирани да работат најефективно на нормален мет емулзија насликаните ѕидови - ако имате различни бои целта и би сакале совет на соодветноста, ве молиме да стапите во контакт пред да го купите).Малку, но Жестоки ѕид налепница цитат димензии (приближни) Редовни ѕид налепница : 43cm широк x 53cm висока Голем ѕид налепница : 65cm широк x 75см висока Сакате да видите остатокот на нашата понуда ѕид налепници?Проверете нашата понуда ѕид налепници колекција со користење на следниот линк : _sb_noss/260-8450161-5752844?url=search-алијас%3 Daps&поле-keywords=stickerscape+цитат+ѕид+налепници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди