.

.

New
atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Sony HDR-PJ620 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник Филм (3X)

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Sony HDR-PJ620 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање

DEN 246.96

Количина на стоки
Достапно

FX-Antireflex Заштитник Филм : Отсјај-бесплатно, шок-апсорбирање, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Sony HDR-PJ620. Анти-рефлективен ефект се должи на фино мет површината.Значително подобрување на читливост на екранот кога работат во сончева светлина и под силни извори на светлина.Анти-шок : Високо шок-апсорбирање ефект благодарение на интегриран TPU апсорбер слоеви.На Екранот Заштитник го намалува ризикот од екранот кршење на минимум.Отпечатоци од прсти на екранот може да се намали со Екран Заштитник.Максимална заштита од гребнатини поради висока површинска цврстина (4 H молив цврстина).Додаток@Foli X - произведени во Германија *** Стрес - и балон-бесплатна инсталација на Екранот Заштита Филм поради оптимизиран леплив слој - совршен држете се отстранува без да остават остатоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди