.

.

New
Волкот Можноста Бинокуларна Подигнат Рака се Прилагодува со Назад Вест X-облик Ремени за Лов, Гледајќи Птици, Отворено Кампување, Планинарење, Концерти, Опстанок Ак

Волкот Можноста Бинокуларна Подигнат Рака се Прилагодува со Назад Вест X-облик Ремени за Лов, Гледајќи Птици,

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

100% Најлон.Увезени.Тока затворање.Машина За Миење. [Полесно да се Носат Двоглед] Ние дизајниран четири ремени и доста голем назад вест за еднакво дистрибуирате тежината на настани.Тоа е многу полесно да се носат за долг пат во споредба со виси на двоглед на вашиот врат. [Вентилација Дупки во Задниот Вест] Нашите дизајнери додадете дупки во задниот вест, така што топлината и пот може лесно да испари. [Прилагодливи бинокуларна подигнат ремени] На бинокуларна лов темперамент може да биде флексибилно, прилагодена во однос на ремени' должина за да се обезбеди двоглед на градите за време на активности на отворено.Кога е потребно, извади бинокуларна телескоп и набљудуваат ситуацијата во дивината. [Материјал] Ние ги користиме најлон и мека ткаенина за производство на ремени и назад вест за да се обезбеди максимална заштита на оптички двоглед додека бидете сигурни дека ќе го носат удобно. [Настани] За спроведување и обезбедување на двоглед кога кампување, лов, планинарење, спасување или опстанок активности.Што можете да очекувате?Збир на трајни двоглед подигнат со мека назад вест.Можете да ја прилагодите бинокуларна ремени' должина за да бидете сигурни дека двоглед се безбедно сместени блиску до вашето тело.Вентилацијата дупки во задниот вест може да го забрза испарувањето на потта и топлината, а вие ќе се чувствувате поудобно со широки ремени Стегне ремени за да бидете сигурни дека двоглед се безбедно сместени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди