.

.

New
Naisde Бебе Форма Сортирање Силиконска Играчка Појавување Sorter Играчка Шарени Еластична Бендови Игра Style1

Naisde Бебе Форма Сортирање Силиконска Играчка Појавување Sorter Играчка Шарени Еластична Бендови Игра Style1

DEN 467.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : обликот sorter играчка е изработен од ABS и Силикони, еколошки, не-токсични и чиста природна, големината е 4.72x4.72x7.09 инч.Одличен Подарок : Еластична бендови форма sorter има светли бои и многу убави модели, привлекување на децата внимание, учење и обука, додека се забавувате, совршен подароци за бебе и деца.Погодна за детски Развој : Лесен-за-зафат форми за да им помогне на бебињата развиваат когнитивни форма на фини движењата на рацете, силикони форма sorter истражуваат тактилни и практика раце.Добар Партнер : Ова сортирање појавување играчка може да ја придружува вашите деца преку своето детство и нека уживаат возраст од играчки.Safe : Ова бебе форма сортирање играчка има заоблени агли, правилно полиран, јаже околу кутија обезбедува доволно напнатост, мека и еластична, тоа нема да се деформира или пауза, ниту пак ќе нула бебето рака.Опис : Форма sorter играчка може да се вежба на децата боја на познанието и рака-око координација.Стилски и уникатен дизајн го прави бебе форма сортирање играчка специјален подарок за вашите деца, кои поттикнуваат на тактилни стимулација, спокојство, и концентрација, тоа им помогне на бебето да се направи повеќе прст обука.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, производот боја може да биде малку поинаков од сликата.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.1 * Облик Sorter Играчка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди