.

.

New
HNFYSMQL Оган Etinguisher Мини Бар,Симулација Оган Extinguisher Форма Украс, Може да Лентата за Симулација,Оган Extinguisher Десктоп Украс Дома Декор (Големина : B/45CM12CM12CM)

HNFYSMQL Оган Etinguisher Мини Бар,Симулација Оган Extinguisher Форма Украс, Може да Лентата за Симулација,Оган

DEN 275.52

Количина на стоки
Достапно

1.Мини бар во форма на вистински оган extinguisher несомнено ќе стане оригиналот. 2.Времето на примитивни подароци е безнадежно исчезна, денес тоа е важно дека дарот се навраќа на живи емоции!Дали сакате да креативно присутни шише ракија, вино, шампањ, или други пијалаци?. 3.Мини бар е рачно изработени од обновливи palstic цилиндар наменета за вистински оган extinguisher. 4.Во внатрешноста на оган extinguisher, постои полицата која ви овозможува да се вклопи во прилично голем шише и таму е исто така место за очила и одредување на додатоци на вратата. 5.100% Задоволство : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне. 1.Мини бар е рачно изработени од обновливи palstic цилиндар наменета за вистински оган extinguisher.2.Времето на примитивни подароци е безнадежно исчезна, денес тоа е важно дека дарот се навраќа на живи емоции!Дали сакате да креативно присутни шише ракија, вино, шампањ, или други пијалаци?3.Мини бар во форма на вистински оган extinguisher несомнено ќе стане оригинална "пакување" за пијалоци и ќе биде во можност да се изненади никого!4.Во внатрешноста на оган extinguisher, постои полицата која ви овозможува да се вклопи во прилично голем шише и таму е исто така место за очила и одредување на додатоци на вратата.5. Задоволство : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Come со САМО Украс, Вино и очила не се вклучени.Големина на : A : 33 CM*12 CM;B : 45СМ*12 CM.Вклучува : 1x Украс.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди