.

.

New
XXIAO Предмети за Домаќинството Ѓубре Може да Ткаени Кошница Wastebasket Правоаголна Контејнер за Ѓубре за Отпадоци со Рачки за Бањи, Домашни Канцеларии 45x35x54cm Мултифункци

XXIAO Предмети за Домаќинството Ѓубре Може да Ткаени Кошница Wastebasket Правоаголна Контејнер за Ѓубре за Отпадоци

DEN 1521.60

Количина на стоки
Достапно

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во вашиот дом.Прекривачот дизајн : стабилна структура и се чувствуваат удобно рака, и прекривачот е подобро за складирање.Едноставно се справи со дизајн, со рачки на двете страни, лесно да се носат.Ткаени со пластични ратан, мазна и убава, светло дизајн, заштита на животната средина.Прекривачот дизајн е еколошки и не-иритирачки, и здравје е загарантирана.Пластични ткаени, без лепак, без боја.Елаборат дизајн : убава домаќинство items Product име : Пластични ратан перење basket Material : цврсти пластични rattan Size : 45x35x54cm(17.7x13.7x21.2inch)Боја : темно кафе боја, светлина кафе боја.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди