.

.

New
Ножици Директно Криви Траума Shears Ножици Hemostat Комарец Форцепс Куче Чешлање Хируршки Ножици Домашно Милениче Се Стега (Боја : Розова Криви)

Ножици Директно Криви Траума Shears Ножици Hemostat Комарец Форцепс Куче Чешлање Хируршки Ножици Домашно Милениче

DEN 1262.40

Количина на стоки
Достапно

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди