.

.

New
ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Голема Партија Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Ножеви 100ct

ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето; Голема Партија

DEN 830.40

Количина на стоки
Достапно

ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Голема забава Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Ножеви 100ct.Направете ја вашата партија екстра домот!!!.ELEGANI Пурпурна Тема Садови за Посебни Прилики и Завршувањето;.Ќе се види празнична зелена со овој голем пакет на Празнична Зелена Премиум Пластични Ножеви!Овие празнична зелена ножеви се направени од издржлив пластика, што ги прави совршен за сите видови на партијата на храна.Да ги користите овие празнична зелените пластични ножеви за родендени, празници, или било која друга празнична зелена-тематските прослава.Пластичен прибор за јадење, го прави расчистување на брз и лесен.Оваа Голема Партија Пакет на ножеви е совршен за вашата следниот голем настан или прослава.Голема забава Пакет Празнична Зелена Премиум Пластични Ножеви детали за производот : 100 за пакет 3/4in широк x 7 1/2in долго Пластични Не е погоден за микробранови или машина за миење садови ги користите 430665.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди