.

.

New
AKB76037601 го Замени Далечински Управувач одговара за LG TV 32LM627BPUA 32LM637BPUB 43UP8000PUR 43UP7000PUA 50UP8000PUR 50UP7670PUC 55UP8000PUR 55UP7670PUC 60UP8000PUR 65UP7670PUC 70UP8070PUR 75UP7670PUB

AKB76037601 го Замени Далечински Управувач одговара за LG TV 32LM627BPUA 32LM637BPUB 43UP8000PUR 43UP7000PUA

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Нови AKB76037601 го Замени Далечински Управувач одговара за LG Smart TV.Компатибилен Модел : 32 LM627 BPUA 32 LM637 BPUB 32 LM577 BPUA 32 LM577 BZUA 43 UP7670 PUC 43 UP8000 PUR 43 UP7000 PUA 43 LM5770 PUA 43 LM6370 PUB 50 UP8000 PUR 50 UP7670 PUC 55 UP8000 PUR 55 UP7670 PUC 60 UP8000 PUR 60 UP7670 PUB 65 UP8000 PUR 65 UP7670 PUC 70 UP8070 PUR 70 UP7670 PUB 75 UP8070 PUR 75 UP7670 PUB.Лесно да користите IR-далечински управувач ,не треба било каква програма, само стави во батеријата може да се работи!.Висок квалитет, се чувствуваат удобно да се одржи на производот, чувствителен копчиња.Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако има проблем со нашиот производ или услуга.Нови AKB76037601 го Замени Далечински Управувач одговара за LG Smart TV Featurte: Модел : AKB76037601 Висок квалитет, се чувствуваат удобно да се одржи на производот, чувствителен копчиња; Лесно и целосен пристап до сите копчиња Нема потреба од подесување, само insert new алкални батерии да работат добро!Далечинскиот Компатибилен со под Модел : 32 LM627 BPUA 32 LM637 BPUB 32 LM577 BPUA 32 LM577 BZUA 43 UP7670 PUC 43 UP8000 PUR 43 UP7000 PUA 43 LM5770 PUA 43 LM6370 PUB 50 UP8000 PUR 50 UP7670 PUC 55 UP8000 PUR 55 UP7670 PUC 60 UP8000 PUR 60 UP7670 PUB 65 UP8000 PUR 65 UP7670 PUC 70 UP8070 PUR 70 UP7670 PUB 75 UP8070 PUR 75 UP7670 PUB Пакет Содржина : 1 X Далечински Управувач (Батерии и Упатство Не се Вклучени) Ако имате било какви прашања на далечинскиот управувач, ве молиме контактирајте со нас за понатамошна поддршка.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди