.

.

New
40X60 Monocular Телескоп Џеб Телескоп со Tripod Ноќ Визија Monocular за Мобилен Телефон за Патување Камп

40X60 Monocular Телескоп Џеб Телескоп со Tripod Ноќ Визија Monocular за Мобилен Телефон за Патување Камп

DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно

Лесно да го инсталирате, ќе се обезбеди високо-дефиниција слики или видео записи за да ги споделите со вашите пријатели.Издржливи гумени оклопи со ленти прави удобно да се користи, не се лизга на зафат, и издржливи надворешни заштита.Куршум точки : 1.Тоа е многу погодна за пешачење, маратон, птицата гледа, топката игри, концерти, патува, гледате на дивиот свет и сценографијата.Опис : Материјал : ABS пластика + оптички glass Colour : Black Size : 15.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Нејзините гумена површина е отпорност, и издржливи надворешната заштита се овозможува тоа да го издржат тешките временски услови. Водоотпорен и анти-магла : водоотпорен На рачни monocular телескоп има О-прстен печат за да се спречи влага, прашина и остатоци, што помага да се задржи објективот секогаш јасно.Monocular телескоп : Обезбедува 12 пати зголемување, широк цел леќа дијаметар, поле на гледање ви овозможува да имате најдобар поле на визија во отворено авантури.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди