.

.

New
Cozylkx 25 Парчиња Силиконски Расположливиот Eyelash Маскара Четки Eyelash Четка Прачки Апликатори Шминка Колекции

Cozylkx 25 Парчиња Силиконски Расположливиот Eyelash Маскара Четки Eyelash Четка Прачки Апликатори Шминка Колекции

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Добар квалитет маскара четки за трепките, силикони четка главата со ABS пластика четка рачка, без штета на кожата.Може да се користи како eyelash продолжување четки, маскара четки прачки апликатори, или веѓа шминка четки.Четка Глава може да се bended малку според вашата потреба, да ви помогне созд убава шминка.За еднократна употреба, многу лесен за употреба и погодни да се носат на патување.Големина на : Глава должина 2.4 cm/0.9", Целата должина 10.6 cm/4.1". 25 Парчиња спакувани во една OPP вреќа.Карактеристики : Cozylkx 25 Парчиња Силиконски Расположливиот Eyelash Маскара Четки Eyelash Четка Прачки Апликатори Шминка Колекции ви Благодариме за изборот на нашата продавница.Ќе се третира секој клиент со сериозност и одговорност.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail.Спецификации : Стил : за Еднократна употреба Eyelash Маскара Четки, Eyelash Четка Прачки Апликатори Пол : Жените Боја : Црна, Роза, Розова, Бела, Зелена, Жолта, Портокалова Материјал : Силикон Пакет Вклучувајќи 25 Pcs x Четки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди