.

.

New
UrbanX 63W Брз USB C Камион со Автомобил Полнач PD3.0 & QC4.0 Двојна Порта Адаптер за Samsung Галакси A3 (2017) Комплет со UrbanX 100W USB-C Кабел Кабелот Супер-Брзо Полнење Полнење - Црна

UrbanX 63W Брз USB C Камион со Автомобил Полнач PD3.0 & QC4.0 Двојна Порта Адаптер за Samsung Галакси A3 (2017)

DEN 622.80

Количина на стоки
Достапно

⚡【Ефикасна Брзо полнење】65 W PD3.0 & QC4.0 со 65 W PD USB-C порта и 30 W Брзо Полнење 3.0 USB-порта.нашите тип c автомобил полнач може да обезбеди брзо полнење за 2 уреди истовремено без добивање на Топла.Можете да се поврзете тоа за напојување на лаптоп, лаптоп, затоа што оваа полнење метод може да се обезбеди висока ефикасност и брзо полнење искуство за вашиот уред. ⚡【Стилски Изглед надградба на метал автомобил полнач ќе не биде изгорена-надвор, заверена од УЛ безбедност сертификација.Одличен дизајн на мека LED светло го прави напор да се најде на полнење пристаништето во темница.Напредни материјали кои се користат во производство на полначот на телото карактеристики отпорен на гребење ќе се задржи здрав и препуштајќи му се на вашиот автомобил полнач секогаш изгледа како нов. ⚡【Супериорен Безбедносни Карактеристики】Изграден во интелигентни коло дизајн штити од краток спој, над-греење, над-струја и над полнење.Строги УЛ сертификација, премија конструкција со трајни домување, како и над-полнење, над-греење и краток спој заштита.Полнење автоматски ќе се запре кога батеријата е полна. ⚡【Екстра 100 W Тип В за Типот C Кабел & Гаранција】Ние обезбеди дополнителна Долго 1m брзо полнење USB C до USB C PD100 W кабел кој помина 10000+ наведнуваат животниот век тест, па мора ултра-трајни тип в за типот c кабел за типот c уреди, како и. ⚡ Она што Ќе Добиете за : 1 x Urban X 65 W Автомобил Полнач. 1 x Долго 1m брзо полнење USB C до USB C PD100 W кабел.Ние нудиме на 90-Ден парите назад и 24*7 лесен-за-се постигне пријателски услуги на клиентите. [Ве молиме слободно контактирајте со нас ако некој производ проблемот].Поддржува Samsung Галакси A3 (2017) СМ-A320 F, СМ-A320 Y, СМ-A320 FL.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди