.

.

New
Easepoints за A12B Bluetooth 3.0 Ултра-Тенок Монтажни Bluetooth Тастатура Кожа Случај за iPad Про 12.9 инчен(2018), со Пенкало Слот & Носител (Црн) (Боја : Злато)

Easepoints за A12B Bluetooth 3.0 Ултра-Тенок Монтажни Bluetooth Тастатура Кожа Случај за iPad Про 12.9 инчен(2018),

DEN 1795.20

Количина на стоки
Достапно

A12 B Bluetooth 3.0 Ултра-тенок Монтажни Bluetooth Тастатура Кожа Случај за i Pad Про 12.9 инчен (2018), со Пенкало Слот & Носител (Црна). 1. Совршено компатибилни со аглите на уредот.2. Прецизно сечење за лесен пристап до сите копчиња и пристаништа за непречено функционирање.3. Лесно да го вметнете и отстраните.4. За i Pad Про 12.9 инчен (2018).5. Не вклучува таблета.Спецификации : 1. Литиум батерија : 200m Ah.2. Време во мирување : 100 дена.3. Континуираното работно време : 70 часа.4. Време на полнење : 4-5 часа.5. На животниот век на батеријата : 3 години.6. Работното растојание : 10m.7. Клучни живот : 500 милиони пати.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди