.

.

New
Фанови, Клип на Фан 52s10x10cm 1500mAh Батеријата со Светло за Дома

Фанови, Клип на Фан 52s10x10cm 1500mAh Батеријата со Светло за Дома

DEN 585.36

Количина на стоки
Достапно

Добар Материјал : Направен од висок квалитет на АБС материјал, оваа мини фан е издржлив за долго време се користи. На осветлување и брзина на ветрот може да се прилагоди за да го режимот што сакате да ги исполни вашите различни потреби.USB Полнење : Полнење и складирање на двоен режим, може да се користи дури и кога моќта е исклучено, USB интерфејс за полнење, 1500 m Ah литиум батерија, не се грижи за електричната енергија.Со десктоп клип, лесно да се клип на било која површина цврсто.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Функција : 1. 360° на Вредноста На : 360 степени прилагодливи понудата ќе се задржи кул за летото, и на повеќе прилагодливи агол набавка ќе ги задоволи вашите потреби.Со десктоп клип, лесно да се клип на било која површина цврсто. 52x10x10cm / 20. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.340g/12oz Input Напон : DC5 VProduct Моќ : 5 WBattery : литиум Полимер батерија 1500m Ah (вклучени)Време на Полнење : Околу 2,5 hours Color Температура : 5500 KHow да Use1. Биро светилка : Притиснете го прекинувачот за вклучување на маса светилка. Полнење/чување на двоен режим, може да се користи дури и кога моќта е исклучено, USB интерфејс за полнење, 1500 m Ah литиум батерија, не се грижи за електричната енергија.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Clip on Fan
Material:
ABS
Color:
White
Product Size:
Approx. 52x10x10cm / 20.5x3.9x3.9in
Weight:
Approx.340g/12oz
Input Voltage:
DC5V
Product Power:
5W
Battery:
Polymer lithium battery 1500mAh (included)
Charging Time:
About 2.5 hours
Color Temperature:
5500K
How to Use :
1. Installation:
loosen the screw buckle; adjust the appropriate diameter; set it into the tabletop; tighten it clockwise.
2. Fan:
Press the switch to turn on the fan, there are two gears in total, press the switch for the third time the fan turns off.
3. Desk lamp:
Press the switch to turn on the desk lamp. There are two gears in total. Press the switch for the third time to turn off the desk lamp.
Package List:
1 x Clip on Fan :
1 x USB Cable :
1 x Chinese Manual :
1 x English Manual :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди