.

.

New
Магнетни Полнење Кабел 6.6 ft 4pcs,Само Магнетни USB Кабли Без Магнетно Полнење Совети,[2m,2.4 Макс) јас Стил Најлон Плетенка Мозок,Компатибилност Полначот Станица/Мобилни ?

Магнетни Полнење Кабел 6.6 ft 4pcs,Само Магнетни USB Кабли Без Магнетно Полнење Совети,[2m,2.4 Макс) јас Стил

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

❀Свежи Поедноставен & Погодно за Полнење Искуство : Додавање на слој на заштита на вашата USB полнач за производи/паметни уреди,особено за полнење пристаништа,Намалување на приклучување и unplugging, намалување на штета,Нека остане со вас подолго. ❀Флексибилни во употреба,Едноставен и Лесен за да го приклучокот и отстранете,Брзо вклучување/Исклучување : Магнетни Краток USB Кабел Овозможува една рака работата и животот,за ослободување двете раце,да се Избегне опасни за возење однесување поради забава. ❀Широко Компатибилен : Raosky Магнетни Краток Кабел може да се земе во предвид повеќето од полнење преку USB уреди на пазарот,со Usb Кабелот Магнетни совети,можете да го полните безбедно и непречено,непречен. ❀Карактеристики : Ноќ на Полнење,веќе Не ја допре слепи,е да носите-на,работа,патување,дома,подароци се добри суштински производи.Мали преносни,практични,кул,Игри бесплатно непречено,најлон надворешниот слој,флексибилни & Пати отпорни мулти-слој за заштита. ❀ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : (Магнетни полнење Канапи,Само usb магнетни кабли,без Совети и Податоци) 6.6 ft/2m i-стил црна Полнење Линија x 4,нашите грижете се-слободен 18-месечно и пријателски услуги на клиентите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди