.

.

New
Zcargel Челичното Јаже Ракав, Алуминиум Crimping Јамка Ракав Челичното Јаже Ракави Јамка Ракав Двојно Барел Ferrule за Челичното Јаже и Кабловска Линија Завршува М1.2 М1.5 M2 M2.5 M3

Zcargel Челичното Јаже Ракав, Алуминиум Crimping Јамка Ракав Челичното Јаже Ракави Јамка Ракав Двојно Барел

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет : На челични јажиња алуминиум ракав е направен од висок квалитет на алуминиум кој е отпорен на корозија, не е лесно да ' рѓа, трајни, и има силна товарот капацитет.Лесен за користење : алуминиум crimping прстен ракавот е многу лесно да го користите, вие само треба да заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти или компресија алатка.Двоен-дупка алуминиум ракав : Тоа може да го подобри кршење сила на кабелот кога одредување и транспорт општа намена и кабли.Широко се користи : се Користи во железничката индустрија, градилишта, порт машинерија, хемиски нафта и други области.Пакет содржина : 50pcs М1.2, 40pcs М1.5, 40pcs М2, 20pcs М2.5, 20pcs М3, 10pcs М4, вкупно 180 парчиња, челични јажиња алуминиум ракав.Опис : Боја : Silver Material : Aluminum Aperture : М1.2/М1.5/М2/М2.5/М3/M4 Packing листата : 50x М1.240x М1.540x M220x М2.520x M310x M4 Note : 1.Боја информации : Поради разликата на екранот и светлина, боја на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.2. За големина на : големината е целосно рачно изработени, ве молиме промени 1-2 см во зависност од различните методи на мерење.Задоволителна услуга : Ако има било какви проблеми со квалитетот или пакување штета, не можете да го користите производот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш штом е можно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди