.

.

New
YouHaveSpace Flota Лебди Полици за Ѕид, 13,5x 4.5 Ѕид Оркестарот & Чување Полиците за Дневна Соба Оркестарот, Спална соба, Кујна, Бања, Изгорени Заврши Сет на 5

YouHaveSpace Flota Лебди Полици за Ѕид, 13,5x 4.5 Ѕид Оркестарот & Чување Полиците за Дневна Соба Оркестарот,

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Стилски и Здрав Полици : Боја до вашата дневна соба ѕид оркестарот со Flota сет од 5 лебди полица.Можете да го прикажете вашиот омилен колекционерски предмети или затворен растенијата, а исто така може да поставите рамки, свеќи и многу повеќе.Совршен За Секој Дом Оркестарот : Flota лебди полица модул е дизајниран да одговара на секој ентериер со стил.Можете да го користите вашиот дрво ѕид полици не само за вашиот модерен декор, но исто така и за селски оркестарот, farmhouse декор, и boho декор.Разноврсна Дизајн : Вашиот ѕид украси за дневната соба не е само место за овие декоративни ѕид полиците.Можете да го користите вашиот сет од 5 дрво полица со црна загради како полици за книги во вашата дневна соба, или во вашиот дом, канцеларија за да се создаде дополнителен простор за складирање или во спалната соба како ноќни полица.Здрав Дизајн : Имате Простор Flota виси полиците се изградени со трајни и силни дрво за долготрајна употреба.Можете да го секој празен ѕид простор во чување на самото место со овие мали полица сет од 5. Супер Едноставен за Инсталација : Flota полици за складирање е лесно да се инсталира.Сите што треба да направите е да ги следите упатствата и користење на хардвер монтажа вклучени во пакетот.Персонализација на вашата дневна соба ѕид оркестарот со твоите 13,5"x 4.5" инчи ѕид полиците.Прикажување на вашите шарени растенијата садови со Flota сет од 5 постоечкиот ѕид полиците во вашата декорација за дневна соба.Се создаде ѕид полица оркестарот и покажат своите убави спомени и место на семејството слика рамки и додаде уникатен допир на вашата куќа декорација. 5 Дрво Одбор. 10 Метални Протези. 30 Метална Подлога и Челични Навртки.Упатство За Инсталација.Flota полици за ѕид складирање поставени на 5 ќе ви понуди супер - лесна и декоративни начин за да додадете боја на вашата дневна соба оркестарот.Персонализација на вашата дневна соба ѕид оркестарот со твоите 13,5"x 4.5" инчи ѕид полиците.Прикажување на вашите шарени растенијата садови со Flota сет од 5 постоечкиот ѕид полиците во вашата декорација за дневна соба.Се создаде ѕид полица оркестарот и покажат своите убави спомени и место на семејството слика рамки и додаде уникатен допир на вашата куќа декорација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди