.

.

New
Косата се Рестартира Органски Ткаенина Спреј,Mattifying Стил во Прав,се Задржи Косата Мека & Меки сите Денот на Косата,Нема Хаос,Прашина, Косата и Коренот Дигање Прав (Бе?

Косата се Рестартира Органски Ткаенина Спреј,Mattifying Стил во Прав,се Задржи Косата Мека & Меки сите Денот

DEN 219.84

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран да се направи коса изгледаат подебели и целосни веднаш.Примена на нив, лесно и, исто така, им помогне да се подобри целокупниот изглед на косата.Ова губење на влакна е направен од природни растителни влакна, кои веднаш може да се покрие ќелавост, sparseness и дамки на храмови, делови, врвот и страни на главата.Овие коса влакна имаат природен "вистинска коса" текстура и совршен сјај, што тенка коса дебели.Користење на природни растителни материјали, тоа е свежо и нема чуден мирис.Тоа е безбедни и безопасни за човечкото тело.Погоден за сите типови коса.Едноставен и лесен за употреба.Сува и форма како и обично.Тресењето или спреј за кратки област и влакна веднаш ќе се држиме до вашиот постоечки коса.Лесно туп на косата за да ги растера влакна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди