.

.

New
Чисти Заби Четка Детска Четка за заби Екстра Мек Микро Нано Четка за заби Прирачник за Деца на возраст 2-10 Години Розова Сина Удобно (Боја : Жолта)

Чисти Заби Четка Детска Четка за заби Екстра Мек Микро Нано Четка за заби Прирачник за Деца на возраст 2-10

DEN 163.68

Количина на стоки
Достапно

Екстра-услужни влакната чисти забите како нежно како мека прирачник четка.На совршено големина, мазна овална четка глава обезбедува вие или вашето дете нема да предизвика никаква штета за чувствителни заби и непца кога бранеа правилно.Овој Прирачник четка за заби големина : 2cm*14.2 cm 0.7"*5.5".Тоа е изработен од пластика, четка за заби е погодна за деца на возраст од 2-12. Нашите деца четка функција мека наежвам дизајн која е дизајнирана да обезбеди ефективна уште нежно чистење.Симпатична животно тема дизајн, им дозволите на вашите деца да падне во љубов со четка забите.Удобен и ефикасен, совршен за деца непцата и мала уста.Опис : Име на Производ : Прирачник Toothbrush Function : Чисти јазик coating Size : 2cm*14.2 cm 0.7"*5.5"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 1, 2 Applicable објект : childrenprompt1. Од упатството за мерење може да има некоја грешка од околу 1 см, ве молам не ми пречи.2. По поставување на цел, ќе организираме на испорака за вас како е можно поскоро и да го изберат најбрзиот превозот метод.Ергономски дизајниран за малку раце, вашето дете никогаш нема да се чувствуваат како четкање е болка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди