.

.

New
HAOKTSB Милениче Фонтана Автоматски Автоматски Циркулација Мачка Вода Диспензерот Милениче Фонтана, Подвижен Резервоар за Вода Работам Миленичиња Вода Диспензерот

HAOKTSB Милениче Фонтана Автоматски Автоматски Циркулација Мачка Вода Диспензерот Милениче Фонтана, Подвижен

DEN 3393.84

Количина на стоки
Достапно

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи насекаде.Производ големина : 20.6 * 16.7 * 13.8 cm.Материјал : керамички.Применливи миленичиња : мачки, мали и средни кучиња.Здрава и еколошки, тече вода.Направете вашето домашно милениче уживате во свежа храна и чиста water Manufacturer референца : Боја : Розова Број на Предмети : 1 Кол : 1 Керамички материјал, лесно се чистат, не е лесно да се roll Flowing дизајн, повеќе атрактивни миленици drink Home Décor : Не само што се обезбедува континуиран проток на храна и вода, но, исто така, компатибилен со секој дом décor стил; Простор за заштеда на стапало е голема идеален за кујни, перење простории, гаражи и други затворени области.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди