.

.

New
Мажи Жени Секојдневен Студент Ранец Daypack Лесни Носат Во Торба Rucksack за Божиќ Патување и Спорт , Мајчин Хавајски Знаме

Мажи Жени Секојдневен Студент Ранец Daypack Лесни Носат Во Торба Rucksack за Божиќ Патување и Спорт , Мајчин

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Мазна Патентите : На патент е многу цврста и не е лесно да се скрши, и се повлече напред и назад е многу мазна, многу издржливи и не е лесно да се скрши.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од Висок Квалитет на Полиестер.Одлична Услуга : Ние сакаме да се осигураме дека сите клиенти се целосно задоволни со нивните производи.Добар избор за колеџ rucksack bookbag, секојдневно се менуваат, викенд getaways, кратко патување, ранец за лаптоп чанта, носат-на торба, пријатели партија итн.Печати на враќање превозот етикета.Ако постои било каков проблем со производот, не треба да се грижите, ве молиме да не известите во времето.Засилен Дизајн : Тоа го прави на рамо, рака на schoolbag посилни и не се скрши лесно.- Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 2-3 дена.- Тоа е не може да се избегне дека ќе добиете ранец со некои мириси од оригиналниот материјал Како што тоа е сосема нов.Се обезбеди безбедна и долготрајна употреба.Повеќенаменски Ранец : Изгледа прилично симпатична и привлечна, не се премногу обемни, но пространа за сите суштински потреби.Голем Capacity Dimensions : 16.Главната преграда нуди доволно и безбедно apace за вашиот лаптоп/таблет, исто така, лесно се вклопува во вашата облека, книги, работи датотеки и камера, итн.Идејата подароци за роденден, Божиќ подарок, Валентин подароци, денот на Благодарноста, карневал, фер награди, наставник подароци.Совршен за секој ден лична употреба како и шопинг и кога ќе не носи премногу.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Прилагодливи ремени : Вие не може да направи ранец ви одговара совршено и одржување на пакет од движење.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Совршен за на училиште, колеџ, бизнис, патување, канцелариски работи, викенд getaways, шопинг, велосипедизам, кампување, планинарење, фитнес, велосипедизам, датира.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 16.Силна врвот рачка, мазна двојно патентите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Страна Џеб : Стигнале странични џебови одговара за шише за вода и компактен чадор, итн.Носат-отпорни, Material Made На високо-квалитетни полиестер, лесни и издржливи.Пространа џебови ги задржи сите работи организирани и разделени, Тоа е доволно пространа за вашиот лаптоп, таблет, облека, крпа, весник и неколку пива( ако е потребно) сл.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди