.

.

New
Baoblaze Вештачка Трева Seaming Лента самолепливи Ленти - 15cmx10m/ 6x33ft, Зелена

Baoblaze Вештачка Трева Seaming Лента самолепливи Ленти - 15cmx10m/ 6x33ft, Зелена

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

❤ Не-плетени ткаенини и ПВЦ филм, добар издржливост и времето отпор, безопасни и високото лепило сила. ❤ Самолепливи, силна лепливоста, лесен за употреба.страна лепило. ❤ Широко се користи во вештачка трева изградба и поправка ситуации, одличен за да се приклучат на вештачка трева и отворено тепих заедно. ❤ Лесен за употреба, мерење на лента на вашата посакувана должина а потоа се сече на ленти и се држи на 2 парчиња на лажни трева заедно, заштеда на време и трошоци. ❤ Димензии(Прибл.) : 150mmx10m/ 5.9x393-инчен, Боја : Зелена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди