.

.

New
Jaorty Одговара iPhone 13 Про Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка во Држачот,СТП Кожа Двојно Магнетни Копчиња Стојат Флип Зглоб Lanyard Рака Назад Покритие за iPhone 13

Jaorty Одговара iPhone 13 Про Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка во Држачот,СТП Кожа Двојно Магнетни

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

RFID БЛОКИРАЊЕ Техника - Ефикасно штитови на сигнали и да се заштити вашите картички информации од крадење со блокирање материјал на RFID оклопна технологија.КАРТИЧКА SLOTSThere се 3 картичка слотови за лична карта,кредитни картички картичка или некои пари,(вклучувајќи ги видите-преку слот )Можете да носат вашата лична карта, возачка дозвола, кредитни картички, дури и некои пари без дополнителни гломазна паричник кога ќе виси надвор.Една картичка за секој слот ќе биде подобро за случајот.Прецизни отсечени за сите функции, звучници, порт за полнење и камера, нема потреба да се отстрани тоа кога да го користи.Компатибилност : Специјален Дизајн за i Phone 13 Про (6.Симпатична бои и дезени одговара за девојки, жени или девојки.МАГНЕТСКИ ЗАТВОРАЧ и ДОБРА PROTECTIONDouble магнетски затворач го држат затворен цврсто и картички/случај се сосема сигурно, тоа е многу convenient This случај е направен од премиум СТП кожа и меки TPU случај внатрешно, лесно да се стави на и полетување од вашиот phone Four агли со вграден-во независна високо еластична бафер анти-судир механизам, да ги задржи вашиот Телефон безбедно од било кој агол капки.Шок-Апсорбирање на Анти-судир Дизајн : Четири страни со вграден-во независна високо еластична бафер анти-судир механизам, да ги задржи вашиот Телефон безбедно од било кој агол капки.Дејствува како погодно чанта со отстранлив wristlet рака,држејќи го со едната рака нема да се плаши од паѓање.Рака на рака, го прави лесно да ги носите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди