.

.

New
LQX Возење на Автомобил за Деца, 12V Батерија Напојува Електричен Автомобил со 2 Седишта, Далечински Управувач, 14 Големи Суспензија Тркала, LED Светла, Музика, Bluetooth,Зеле?

LQX Возење на Автомобил за Деца, 12V Батерија Напојува Електричен Автомобил со 2 Седишта, Далечински Управувач,

DEN 12239.76

Количина на стоки
Достапно

Два начини се дизајнирани со цел : 1. Родителска далечинска контрола на владата : Ќе можат да го контролираат овој камион со 2,4 GHZ далечинска контрола и да уживате во задоволството да се биде со вашето бебе. 2. Батеријата операцијата на владата : Деца ќе се научи користење на педали и волан тркала да работат на нивниот електричен играчки (подножјето на возилото забрзување).Убави и интересни функции : со напред и назад функции, три-брзина на вредноста на далечинскиот управувач, дозволувајќи им на децата да се здобијат со поголема автономија и забава за време на игра.Ова електрична камион е опремен со MP3 плеер кој може да биде поврзан со вашиот уред за да пуштате музика или приказни.Донесе дополнителни изненадувања за бебето.Услужни почеток и безбедност гаранција : Четири носат-отпорни, тркала изработени од високо-квалитетни PP материјал не ќе излегуваат во јавноста или пункција, елиминирање на проблеми на инфлацијата, што значи дека децата имаат безбеден и неспокојот возачко искуство.Тоа е вреди да се спомене дека soft start технологија за деца возат камиони може да се спречи децата да бидат уплашени од ненадејна забрзување или сопирање.Кул и реални изглед : Со светла предни и задни светла и двојни врати со магнетни брави, овој камион возење е посветен на обезбедување на вашите деца со најреална возачко искуство.Кул камион форма несомнено ќе го направи тоа крал на off-road возило играчки.Пролетта суспензија систем обезбедува супер мазна возење.Совршен подарок за вашето дете : На научно дизајниран за деца камион возење е прекрасен подарок за вашето дете роденденска или Божиќ.Изберете електрични играчки како добар придружник да ве придружува на вашето дете раст.Мотивирање на детето за независност и координација во игра и среќа.Препорачана возраст : 3-7 години.Треба да се соберат.Услужни почеток на функцијата за постепено забрзување и сигурен braking Parental далечинска контрола на владата & батеријата работат mode Forward & обратна функции, 3 брзини на далечинскиот управувач за adjustment Double врата со магнетна брава, светла напред& задните LED lights Comfortable седиште со мулти-точка појасот, голем простор да се седне и да се play Wear-отпорни и експлозија-доказ тркала PP тркала, нема потреба да се inflate Portable дизајн, вграден во рачка за лесно движење.

Карактеристики на понудата

√ Color:
White
√ Main Material:
PP + Iron
√ Overall Dimension:
46.5×31×29
√ Net Weight:
45 lbs
√ Weight Capacity:
66 lbs
√ Speed:
3-6 KM/H
√ Battery:
12V 7AH×1
Неодамнешно

Слични понуди