.

.

New
Денот на вљубените Венец Знак, Шампањ Декорација Добредојдовте Венец за Пред Врата 12 Инчен Круг Влезот Тремот Ѕид Прозорец Отворен Виси Венци Селски Farmhouse

Денот на вљубените Венец Знак, Шампањ Декорација Добредојдовте Венец за Пред Врата 12 Инчен Круг Влезот Тремот

DEN 1466.40

Количина на стоки
Достапно

Издржлив Материјал : добредојдовте вратата знак е составен од еколошки ПВЦ, која е погуста и посилни.Без гребнатини и боја пилинг off.Безбедно и издржливи за користење, заштита од сонце, и анти-исчезнува.Исклучителен Дизајн : оваа врата знак виси декорација има убав изглед.таму е исто така една убава постелнина лак и некои вештачки борови иглички на нејзиниот врв, создавање на живи и освежување вибрации до вашата врата.Венец Големина : големината на овој влезната врата знак е 11.8 инчи.На плетенка, виси јаже е направен од високо-квалитет burlap лак материјал, што му дава супериорен издржливост.Можете да ја обеси да ги красат вашата врата, тремот, entryway, и така натаму.Совршена Декорација : Ова пред вратата знак е совршен прилог на секој дом.Совршено се вклопуваат за да висат на ѕидот во пред тремот врата, задната врата, дневна соба, спална соба, entryway, mantel.Погоден за дом, канцеларија, продавница, кафе или ресторан врати.Топло Добредојде : ова декоративни вратата знак е идеален начин да се добредојдовте на вашето семејство, пријатели и соседи.Тоа е исто така одличен housewarming подарок за нова сопствениците на куќи, пријатели, семејства.Помагајќи да се создаде пријатна и романтична атмосфера.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди