.

.

New
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Wyanne Птица Врвот на Покривот Птици Хибрид Случај Компатибилен со Apple iPhone 13 Про

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Wyanne Птица Врвот на Покривот Птици Хибрид Случај Компатибилен

DEN 502.80

Количина на стоки
Достапно

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Wyanne производ.Стилски и привлечни за печатење.Издржливи гума гел за тело.Поликарбонат задната плоча.Обезбедува крајната зафат.Wyanne изрече Y-anne е НИ-врз основа на уметникот и повремени накит дизајнер!Во крајот на 2013 година, Wyanne беше дијагностицираат со Стадиум IV на орален карцином.Таа биле подложени на големи 13-часовна операција, губење на нејзината целата јазик и 66 лимфни јазли.Проследено со chemo, зрачење и една година исцрпувачки долго обновување на процесот.За среќа, Wyanne е уште рак слободни и освојувањето на битка со ѕверот.Wyanne е тековна работа е внатрешна рефлексија на сопствената битка со рак и сфаќањето дека животот е премногу краток.Таа се надева дека тоа ќе биде потсетник да не живеат животот на автоматски пилот..да ги искористи ден, да се забавувате и да уживате во секој момент дека ние сме дадени.Изграден Е Тешко.Нашите хибрид случај е изграден тешки, па вашиот уред се заштитени од удари и секојдневно носат и солза, додека додавање на контрола која не се лизга.Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со уникатен изглед кој бара внимание.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Слајд во Стил.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик - фитинг случај што го опкружува вашиот уред во сите-во текот заштита како личен телохранител!Вашиот уред ќе ви благодариме за тоа како огромна корист.Лесен Пристап.И флексибилен touch-чувствителни гел штитови на јачината на звукот и моќ на копчиња, додека одржување на пристаништа и звучници целосно достапни.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Wyanne product Stylish и атрактивни print Durable гума гел body Polycarbonate назад plate Provides крајната grip Protection против назад scratches Simple и лесна инсталација.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди