.

.

New
NBK MJC-65-EGR-15-18 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 15 mm и 18 мм, Алуминиум A2017

NBK MJC-65-EGR-15-18 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 15 mm и 18 мм, Алуминиум

DEN 3998.88

Количина на стоки
Достапно

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.NBK - MJC-65-EGR-15-18 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 2.56"x3.54"x3.54", Создаден Дијаметри од 15 и 18 години, Отценети вртежен момент Од 200, Макс вртежен момент Од 400, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 9000, Моментот на Инерција 3.6x10-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 13000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.08, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.5, Ракав Цврстина D64, Масовно 520 г.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди