.

.

New
Hulzogul Тапа Extender, Цртан филм Форма Тапа Extender за Полнење на Силиконски Продолжување Тапа Потоне за Години

Hulzogul Тапа Extender, Цртан филм Форма Тапа Extender за Полнење на Силиконски Продолжување Тапа Потоне за

DEN 251.76

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни Материјали : На славина extender е направен од TPE силиконски материјал-кој е еко-пријателски и невкусна.Мазната површина нема да изгребат вашето дете' s раце.Во исто време, тоа може да се обезбеди дека внатрешни работи е мазен и нема да ја оштетат површината на славина.Двојно Потоне Дизајн : Children' s тапа extender усвојува двојно потоне дизајн-.Возрасните не треба да се отстрани додатоци при миење на рацете.Иако тие се погодни за деца, тие се исто така погодни за возрасни.Поздравниот-доказ дизајн им овозможува на водата да се акумулира без мокрење на облека.Продолжување Дизајн : switch се протега за 20cm, и проток на вода се протега - околу 10см.На славина extender го прави полесно и побезбедно за вашите деца да ги миеле своите раце.При миење на рацете, допрете го прекинувачот extender ќе биде од голема помош за вашето дете.На тапа и да се префрлате продолжување комплет ќе биде заштитник на децата во вашиот дом.Цртан филм Изглед на Мало Девојче го Носи Очила : бебето тапа extender - е дизајниран во форма на мало девојче го носи очила.Симпатична цртан филм животните се наменети за да се олесни миење на рацете, така што децата сакаат да ги миеле своите раце и да се направи миење на рацете повеќе забава.Лесен За Инсталација : 1. Усогласување на база со славина. 2. Стави основата на славина-. 3. Инсталирање на едната страна на разредител во картичката дупка прв, а потоа да се притисне на другата страна во тоа. 4. Цртан филм потоне е инсталирана успешно, и агол може да се прилагоди нагоре и надолу. 5. Стави го вклучите славина се справи. 6. Заострување на шрафовите на двете страни.Спецификација : Име : Цртан филм Форма Тапа Extender Material : silicone Switch extender големина : околу 22*10см/8.8*4in Faucet extender големина : Малку жолта шатка : околу 10*7cm/4*2.8 in Dumbo : околу 10*11cm/4*4.4 in Bunny : за 10.5*8cm/4.2*3.2 in Weight : за 120g Packing Листата : Switch Extender*1 Faucet Extender*1 Notes : Поради прирачник за мерење, ќе има толеранција во производ големина, која е предмет на вистинскиот производ.Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се свесни за тоа.

Карактеристики на понудата

Name:
 Cartoon Shape Faucet Extender
Material:
 silicone
Switch extender size:
 about 22*10cm/8.8*4in
Faucet extender size:
Little yellow duck:
 about 10*7cm/4*2.8in
Dumbo:
 about 10*11cm/4*4.4in
Bunny:
 about 10.5*8cm/4.2*3.2in
Weight:
 about 120g
Packing List:
Switch Extender*1 :
Faucet Extender*1 :
Notes:
Due to manual measurement, there will be tolerance in product size, which is subject to the actual product. :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please be aware of it. :
Неодамнешно

Слични понуди