.

.

New
Домашно милениче Круг Мат Орел Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 39.4x39.4IN

Домашно милениче Круг Мат Орел Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 39.4x39.4IN

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно

Големини : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Областа килим е изработен од полиестер ткаенини, која е мека на допир, не се лизга, и ќе не pilling или исчезнува.Површината на подот мат има уникатна печатени шема, и бои се многу светла, кои веднаш може да се фати очите на бебиња и деца и да се помогне во подобрувањето на нивните когнитивни интерес.Високата густина простор еластична памук interlayer, на дното на килим е изработен од пластика дното, што може да се зголеми на триење, така што на подот мат е блиску до подот без лизгање на волја, која е исто така многу безбедно за деца и возрасни.Овој кружен кат мат е совршен за градинки, детски соби, и playrooms.Тоа е совршен за индексирање душеци и шатор душеци.Тоа е исто така многу е идеален одмор подарок, како ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста и така натаму.Таму ќе биде набори по круг килим е укината и да се транспортираат, кој е нормален феномен и може да се обнови по еден период на време.Ако ви треба да го чувате тоа, се одвиваат тоа.Машина перат.Материјал : полиестер.Големина : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm) Тежина : 210/260 / 390g. ❤Областа килим е изработен од полиестер ткаенини, која е мека на допир, не се лизга, и ќе не pilling или исчезнува.❤Површината на подот мат има уникатна печатени шема, и бои се многу светла, кои веднаш може да се фати очите на бебиња и деца и да се помогне во подобрувањето на нивните когнитивни интерес. ❤Со висока густина простор еластична памук interlayer, на дното на килим е изработен од пластика дното, што може да се зголеми на триење, така што на подот мат е блиску до подот без лизгање на волја, која е исто така многу безбедно за деца и возрасни.❤Овој кружен кат мат е совршен за градинки, детски соби, и playrooms.Тоа е совршен за индексирање душеци и шатор душеци.Тоа е исто така многу е идеален одмор подарок, како ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста и така натаму.❤Таму ќе биде набори по круг килим е укината и да се транспортираат, кој е нормален феномен и може да се обнови по еден период на време.Ако ви треба да го чувате тоа, се одвиваат тоа.Машина перат.❤Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди