.

.

New
Ноќ на вештерките - На Ноќта Пред Божиќ Голем капацитет валкана облека, кошница, складирање торба со drawstring, количка за Перење Бин, Перење Торба, Перење Попречи

Ноќ на вештерките - На Ноќта Пред Божиќ Голем капацитет валкана облека, кошница, складирање торба со drawstring,

DEN 544.80

Количина на стоки
Достапно

Материјал Опис:Оксфорд ткаенина материјал, удобно и дише, не е лесно да се мувла.Производ Перформанси:Изградена-во водоотпорен слој, двете страни на интимни рачни појас, зголемен капацитет, виткање барел, не го окупира просторот, на врвот на прашина-доказ пакет устата дизајн.Применливи сценарија:Тоа лесно може да се здипли кога не е во употреба, заштеда на простор, идеален за колеџ спални, campers, станови, апартмани, хотели, градинки и помошни простории, чување на промена на облека, детски играчки, закуски и други предмети, итн.Инструкции за перење:Рака мие препорачува, ве молиме да не кајгана.Квалитет на услуга по продажбата:Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе се реши 100% за вас!.Склопот на Оксфорд ткаенина материјал, удобно и дише, не е лесно да се мувла; вграден во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ мирис; двете страни на интимни рачни појас, лесен за носење, фирма и не падне; зголемен капацитет, лесно да се вчита различни облека и дребулии; виткање цилиндар тело, не заземаат простор, лесен и удобен за носење.На врвот на прашина-доказ пакет устата дизајн, лесно да се повлече, лесно да се заштеди енергија, облека, играчки и други предмети за долго време без прашина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди