.

.

New
xianyang Метал Трофеј Обичај петокрака Ѕвезда Трофеј/се Користи за Трофеј Награди и Партиски Прослави, Награди Церемонии и Ви Благодарам Подароци (Боја : Злато, Големин

xianyang Метал Трофеј Обичај петокрака Ѕвезда Трофеј/се Користи за Трофеј Награди и Партиски Прослави, Награди

DEN 609.60

Количина на стоки
Достапно

▲【Совршен Подарок】 : Овој трофеј е погодна за Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, housewarming подароци, погоден за училишните натпревари, партии, спортски ги исполнува или било какви други активности.Тоа е најдобриот подарок за да се поттикне децата. ▲【Признавање Награда】 : Овој трофеј го симболизира извонредни перформанси на некои луѓе.Го прослават вашиот настан со награди што трае многу години и бидете сигурни дека за да се донесе насмевки на победниците. ▲【Високо квалитетен материјал】 : На трофејот е направен од метал и смола, и на основа е направен од црно стакло.Мала тежина, висока обработка на квалитетот, не-токсични и невкусна, добра цврстина, отпорност на абење и отпорност на корозија.Нема да исчезнат или исчезнат кога се користи за долго време.Не само што изгледа добро, но тоа може да се користи за многу години. ▲【Кориснички Услуги】 : Нашата трофеи може да се дизајнира и да се typeset за слободни, специјални кутии, позлатени чаши, и по мера.Секој трофеј продавница дава посебен подарок кутија.По поставување на цел, ве молиме да ги преземе иницијатива за контакт со нас и да ни ги испратите на текст кој треба да се прилагоди, и ние ќе процесот за вас во рок од 7 работни дена. ▲【Нашата Гаранција】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Со нашите метал трофеј, секој е победникот!Предизвик за сите, нека се забавуваат на вашата партија и да им даде на препознавање и признавање тие заслужуваат со овие ѕвезда-начичкана трофеи и признанија.【Спецификација на производот·】♥име на Производ : Трофеј♥Материјал : Метал+Кристал♥Боја : Злато♥Пакување : исклучителна пакување кутија♥Големина : 26*9.5 cm (10.24*3.74 инчи)♥Функција : се Користи за награди, тим достигнувања, компанијата годишни средби.【Совети】1. Ние само го продаде трофеи, други предмети се реквизити.2. Ние обично брод на стоките во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 7-15 работни дена.3. Кога мерење рачно, грешка е 1-3мм, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.4. Поради различни снимање алатки, мало хроматските аберации може да се случи.Ова не е голем квалитет прашање, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди