.

.

New
VICASKY 20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уметности и Занаети Мозок се Тркалаат DIY Боја Играчка 30x22MM

VICASKY 20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder

DEN 1497.60

Количина на стоки
Достапно

20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уметности и Занаети Мозок се Тркалаат DIY Боја Играчка 30x22 MM.Недовршениот Дрвени Празни Тема Spools Недовршени spools може да се DIY, или дополнително украсени за декоративни цели.Недовршениот Дрвени Празни Тема Spools производи за голем број на занаетчиски активности amd модел на одлучување.Недовршениот Дрвени Празни Тема Spools Може да се користи за да се одржи темата, twine, bobbin, мозок, жица, и многу други објекти.Недовршениот Дрвени Празни Тема Spools Изработени од дрвен материјал, издржлив да ја користите.Опис 20 Компјутери Други Дрвени Празни Тема Spools Жица Ткаење Bobbins Шиење Лента Носителот Калеми Winder Ролна за Уметности и Занаети Мозок се Тркалаат Карактеристики - Боја : Светло жолта.- Големина : За 3x3x4. 7cm. - Материјал : Дрво.Пакет Вклучувајќи 20 x Занает Spools.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди