.

.

New
MGCtech Животинско Figurine Статуи Сет од 2 Симпатична Скулптури Среќа Статуи Занаети, Уметност Подароци Дневна Соба, Студија, Влезот, Home Office Декорација (Боја : Црна, Бела, Г?

MGCtech Животинско Figurine Статуи Сет од 2 Симпатична Скулптури Среќа Статуи Занаети, Уметност Подароци Дневна

DEN 849.60

Количина на стоки
Достапно

☀Материјал : дрво.Додадете нашите украси на количката сега!.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Погодни за семејства, ресторани, хотели, канцеларии, компјутери, полици итн.③About големина-Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1~2cm.【Производ параметри】☀Име : Декорација.④About производи-имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат многу други производи кои може да се сретнат на вашиот стил и потреби. ♞【Нашата Услуга】ви Благодариме за вашето внимание на овој производ.Тоа е исто така еден совршен подарок и начин да се разубават вашиот личен простор.☀Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата.⑤About услуга-се надеваме дека сте задоволни со купување, ако имате било какви услуги на клиентите прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!✔ Со цел подобро да ги красат домот.Цврстата структура, сосема нови и еколошки.☀Боја : црна и бела.✞(Употреба) : Дома декорација, соба декорација свадба, свадба подарок, роденденски подарок, прозорец на екранот, продавница екранот кабинет екранот, собирање модел, итн. ♞【Дома Статуа Декорација】На lifelike статуа на овој украс е добар десктоп декорација, многу погодна за декорација на домот, дневна соба, спална соба, канцеларија, и така натаму.✞(Бенефиции) : едноставен дизајн создава смирен и едноставен, текстура, изработката е исклучителна и елегантен, и тоа е една убава пејзаж во која било средина.②About боја-Поради снимање алатка или снимање светлина, таму ќе биде хроматските аберации, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, но тоа не е голем квалитет проблем.Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.♞【Материјал】Оваа скулптура е направена на безбедно материјал, со мазна површина, мазни рабови, и не се лизга база. ✞Тоа е уникатна декорација се става на десктоп да ги красат вашата дневна соба, соба, студија, канцеларија, студио, итн.【Совети】①About продажба листаНие само го продаде украси и не се вклучат и други производи.Ние и ветуваме да ви обезбеди удобно и задоволителна услуга wholeheartedly.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди