.

.

New
Виси Штракаат Играчка Цртан Филм Куче Складирање Џеб Crossbar Pendant Мека Кадифен Бебе Кревет Џеб

Виси Штракаат Играчка Цртан Филм Куче Складирање Џеб Crossbar Pendant Мека Кадифен Бебе Кревет Џеб

DEN 1108.80

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се откажам : Baby Cot Креветчето Играчка може да бидат обесени насекаде со кука и јамка fastener, а тоа е многу погодно.Удобно : Бебе Шетач за Складирање Џеб е направен на кадифен материјал, а тоа ќе го прават тоа се удобно во допир.Симпатична дизајн : Полнети Handbell Бебе Штракаат Играчка е дизајниран со една симпатична куче со мулти-боја, која ќе привлече бебето внимание.Погоден за : Виси Штракаат Играчка е погодна за виси на колички, висок столици, седишта и така натаму.Мулти-функција : Мека Кадифен Шетач Играчка има мала кошница да се одржи работи, rattles може да ги привлече бебето внимание, и Teether може да се сретне бебето teething потреби за време teething.Опис : Виси Штракаат Играчка има мали виси џеб и може да се одржи teether, лигавче или други мали предмети кои бебе потреби.Бебе Шетач за Складирање Џеб е мал и преносни.Полнети Handbell Бебе Штракаат Играчка е прекрасна кадифен играчки со штракаат, виси играчки може да се забавуваат бебето.Карактеристики : Виси Штракаат Играчка-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Кадифен.-Големина : 12x30x19cm/4.72x11.81x7.48 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Виси Штракаат Играчка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди