.

.

New
iPhone SE 2020 Случај,3 во 1 Вграден Екран со Полно Тело, Заштитник Телефон Случај,Shockproof TPU Тешко PC Браник Капка-Доказ Школка за iPhone SE 2 4.7 Црна

iPhone SE 2020 Случај,3 во 1 Вграден Екран со Полно Тело, Заштитник Телефон Случај,Shockproof TPU Тешко PC Браник

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Само компатибилни со i Phone SE 2020, 4.7 Инчен.Овој случај за i Phone SE 2020 ефикасно го поддржува безжична полнење. 【Високо-квалитетни материјали】iphone SE телефон случај направен од Висок квалитет на Мека TPU + Тешко КОМПЈУТЕР.Уникатна комбинација на тврди и меки издржлив материјал кој му дава на вашиот телефон крајната заштита. 【Совршено се Вклопуваат】 Прецизен дизајн и сечење направи сите делови се вклопуваат тесно на вашиот мобилен телефон спецификации по собранието.Прецизни се намали испис за да се овозможи целосен пристап до екран на допир, камера, копчиња, и пристаништа. 【Целосна Заштита】Капка заштита, гребење и прашина заштита, shockproof заштита на вашиот i Phone SE 2020 година од капки, валкани и дневни авантури. 【Лесно Snap/Исклучување Инсталација】Лесно да се инсталира и да ги отстрани i Phone SE 2020 Три Слој Хибрид Телефон Случај.Материјал : TPU + PC Големина : 4.7 инчен Боја : Црна, Виолетова/розова/Црна Пакет Листа : 1*i Phone SE 2020 Случај i Phone SE 2020 случај со Вграден Екран Заштитник,Полн Заштитна Три Слоеви Shockproof Случај Опис : заштитна i Phone SE 2020 случај тешки,со неверојатна монтажни 3 во 1 дизајн,изработени од мека TPU + тешко PC и вграден 3 D touch компатибилен екран заштитник, со посебен отпечаток идентификација функција го прави за лесно и практично користење.Без разлика дали сте на работа или игра,овој случај дава тешки 360 степени нема мртов агол сеопфатна заштита од капки, нула,прашина,шок и штети за вашиот i Phone se 2020 случај.Карактеристики : 1. Направени од Високо квалитетна Мека TPU + Тешко PC+анти-нула екран заштитник.Уникатна комбинација на тврди и меки издржлив материјал кој му дава на вашиот телефон крајната заштита. 2. Едноставен за Инсталација и Отстранување, целосен пристап до сите порти и копчиња. 3. Може да се земе слики и полните вашиот i Phone, без да се извади тоа на случајот. 4. Случајот го штити вашиот i Phone SE 2020 против кал,дожд,шок,капки и вибрациите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди