.

.

New
Автомобил Backseat Организатор со Удар Душеци 5 Складирање Џебови Трајни Патување Штитници за Додатоци за Деца Симпатична Шарени Цртан филм Диносаурус 20951312

Автомобил Backseat Организатор со Удар Душеци 5 Складирање Џебови Трајни Патување Штитници за Додатоци за Деца

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голем Автомобил Организатор : 25" x 16" инчен совршена големина за сите видови на возила; Прилагодливи врвот и на дното ремени кои остануваат скриени и надвор од патот, така предните патници и возачот не ги чувствуваат.Двојна намена Дизајн : горниот дел е чување кеса, со 5 складирање џебови, може да се стави шишиња со вода, мобилни телефони, играчки, ткива и други заеднички предмети.На долниот дел се анти-удар подлога, која е опремена со две куки за да се направи повеќе сигурен.Издржлив Материјал : задното седиште protector користи подобрена посилни Оксфорд ткаенина, водоотпорен матирано PVC, Не само заштита на вашиот места од гребнатини, spills, дамки, scuff знаци, кал, нечистотија, и да се носи надвор, но екстра-долго, прилагодлив ремени со брзо ослободување токи даде универзална брзо се вклопи во секое возило.Лесен за чистење на валкани отпечатоци на нив, само треба влажна крпа за да ја исчистите до тоа.Водоотпорен, машина-перат ткаенина за лесно се грижи.Ако имате било какви прашања, можете да побарате на персонал за услуги на корисниците преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.автомобил backseat организатор задното седиште со фах најдобри задните купот на држачот за на џеб складирање kids Made на трајни водоотпорна ПВЦ материјал, ова сандаче заврши обезбедува целосна магнетни површина која лесно придава со вашето поштенско сандаче, без потребни алатки.Добиете оваа исклучителни поштенско сандаче капак и додадете личност во вашиот досадна поштенско сандаче.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди