.

.

New
Yinuoday Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Extender за Години Бебе Бања, Трајни и Здрав

Yinuoday Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Extender за Години Бебе Бања, Трајни и Здрав

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ã€СОБЕРАТ WATERFLOW СПРЕЧИ SPLASHES〠" На archy дизајн работи убаво за собирање на проток на вода, како и да се спречи вода spashes сите круг во голема мера. ã€СТРАШНИ ТАПА ВРЕДИ СЕКОЈ PENNYã€' Изработени во високо квалитетни PP и силикони, но сепак силен и издржлив, тоа функционира одлично на долг рок, од пролет до зима!Исто така, оваа тапа дизајниран да биде мал, лесен и пренослив, идеален за домашна употреба, а исто така outgings. ã€цел ДА се ВКЛОПИ во ПОВЕЌЕТО FAUCETSã€'Различни од обичните тапа полнила, нашите тапа extender зема подобност на различни тапа форми и големини во предвид, затоа влез 2 слотови(задниот отвор на горниот слот) со цел да ги споделите со речиси сите чешми во кујната или бањата помине покрај тоа што, без оглед на хоризонтална чешми или вертикална чешми; Дури и повеќе, на еластичен силиконска маска овозможува некои поголеми чешми да се лизга во слотот поради флексибилни одговара.Изметот е sicky и вашата помош прави никаква корист за нивната миење на рацете со свои!Зошто да не се обидеме оваа тапа extender, што го прави проток на вода поблиску до години, нема потреба да застане на tiptoe и сите други им помогне.Со овој тапа extender, во согласност со parabola принцип да се прошири на вода понатаму да, и украсениот да се цртан филм симпатична, што на вашето бебе да се мијат рака активно. ã€ПРОШИРИ НА СЛАВИНА за ДА ја ГОДИНИ REACHã€'Водич вашата форма навика на миење на раце, но тоа може да биде тешко да се постигне причина тие да не се доволно високи за да го тапа ниво, тогаш, како да се направи тоа?Со помош на мало столче?перење рака со ваша помош?Не бе!.Спецификација : Материјал : ПП+Silicone Size : 14.2 cm x 9cm x 6.8 cm Color : Сина, Зелена Розова Сина+Pink Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот Вклучува : 1 x Тапа Extender.

Карактеристики на понудата

Material:
PP+Silicone
Size:
14.2cm x 9cm x 6.8cm
Color:
Blue | Green | Pink | Blue+Pink
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
  :
Package Includes:
1 x Faucet Extender :
Неодамнешно

Слични понуди